Gry

znajdziecie tu dużo ciekawych rzeczy dotyczących gier.


#1 2009-12-04 17:12:52

kalinoś

Niewiasta

Zarejestrowany: 2009-12-04
Posty: 4
Punktów :   

o polaku,niemcu i rusku

1.
Poranek w alpejskim kurorcie. Na taras wychodzi Anglik i woła:
- How wonderful!
Wychodzi Niemiec i wzdycha:
- Das ist wunderbar!
Wychodzi Rosjanin i dziwuje się:
- Kak priekrasna!
Wychodzi Polak i stwierdza:
- O kurwa!

--------------------------------------------------------------------------------

2.
Niemiec, Anglik i Polak dostaną 1.000.000pln jeśli przejadą przez rój komarów bez ukąszenia
- Niemiec jedzie mercem 300km/h, ugryzł go komar
- Anglik jedzie Astonem Martinem 330km/h, ugryzł go komar
- Polak jedzie "komarkiem" 25km/h, a przywódca komarów:
- Stać to nasz!

--------------------------------------------------------------------------------

3.
Polak, Rusek i Niemiec mieli wypić jak najwięcej wody. Rusek wypił szklankę, Niemiec wypil wiadro i idą do szefa. Szef sie pyta:
- Dlaczego płaczecie
- Bo za dużo wody wypiliśmy
- A dlaczego sie śmiejecie
- Bo polak cysternom jedzie

--------------------------------------------------------------------------------

4.
Polak, Niemiec i Szkot poszli do restauracji. W pewnej chwili Polakowi do napoju wpada mucha. Polak wyjmuje ją i wyrzuca do kosza. Niemcowi także wpada mucha do napoju też ją wyciąga i wyrzuca do kosza. Szkotowi też wpada mucha do napoju. Szkot wyciąga ją i mówi:
- Wypluj co wypiłaś.

--------------------------------------------------------------------------------

5.
Polak, Rusek i Niemiec zakładają się, która teściowa jest grubsza. Rusek mówi:
- Moja teściowa to się w 80cm drzwi nie mieści
Niemiec mówi:
- Moja teściowa na 90cm materacu się nie mieści
Polak mówi:
- No chłopaki, a moja teściowa to jak zaniesie majtki do pralni to mówią, że spadochronów nie przyjmują

--------------------------------------------------------------------------------

6.
Leci Polak, Rusek i Niemiec samolotem. Złapał ich diabeł i mówi:
- Wypuszczę was tylko wtedy, jeżeli dobrze odpowiecie na zadane przeze mnie pytanie. Polak, Rusek i Niemiec zgodzili się. Diabeł pyta Ruska:
- Jesteśmy nad Rosją?
Rusek mówi:
- Tak!
Diabeł odpowiada:
- Źle idziesz do piekła!
Teraz pyta się Niemca:
- Czy jesteśmy nad Niemcami?
Niemiec odpowiada:
- Tak!
Diabeł mu na to:
- Źle, idziesz do piekła!
Został Polak, diabeł zadał mu pytanie:
- Jesteśmy nad Polską?
Polak spojrzał na zegarek, wystawił rękę na której miał zegarek za okno, po chwili patrzy znowu na zegarek ale już go nie ma. Pewny siebie odpowiada:
- Tak, jesteśmy nad Polską!

--------------------------------------------------------------------------------

7.
Diabeł mówi do Niemca, Ruska i Polaka i mówi:
- Jeśli nie będziecie sikać przez 1 tydzień, dostaniecie skarb.
Niemiec mieszkał na 2 pietrze, Rusek na 1, a Polak na parterze. Niemiec wyciął dziurę w podłodze i nasikał do Ruska. Rusek nasikał i to wszystko zleciało przez dziurę w podłodze w mieszkaniu Ruska do Polaka.
Po 1 tygodniu diabeł przychodzi i:
U Niemca: sucho
U Ruska: sucho
Puka do Polaka. Słyszy:
- Chwileczkę zaraz PODPŁYNĘ!

--------------------------------------------------------------------------------

8.
Polak, Niemiec i Rusek płynęli statkiem. W pewnym momencie Niemiec zaczął wyrzucać do morza marki.
- U nas tego pełno - mówi
Rusek zaczął wyrzucać ruble
- U nas tego pełno - mówi
Na to Polak wyrzucił Ruska
- U nas tego pełno

--------------------------------------------------------------------------------

9.
Diabeł kazał przynieść Polakowi, Ruskowi i Niemcowi po jednym zwierzęciu. Polak przyniósł psa i diabeł kazał mu go zgwałcić. Rusek przyniósł niedźwiedzia, gwałci go, płacze i się śmieje. Diabeł się go pyta:
Dlaczego płaczesz?
- Bo mnie boli
A dlaczego się śmiejesz?
- Bo Niemiec idzie z jeżem

--------------------------------------------------------------------------------

10.
Co mówi Włoch, Japończyk i Polak, gdy znajda się w Paryżu pod wieża Eiffela?
- Włoch: "Bellissima! Ale my za to mamy krzywa wieże w Pizie!"
- Japończyk: "My zrobilibyśmy sto razy większa i do tego z plastiku! "
- Polak: "O, kurwa! Ale wysoka!\"

--------------------------------------------------------------------------------

11.
- Po czym poznać że w USA są Rosjanie?
- Na zawody walk kogutów przychodzą z kaczką
- A po czym poznać, że są tam Włosi?
- Stawiają na kaczkę
- A po czym poznać, że jest tam mafia?
- Kaczka wygrywa

--------------------------------------------------------------------------------

12.
Na księżycu ląduje pierwsza amerykańska, załogowa ekspedycja. Nil Armstrong wychodzi ze statku, a tu nagle zza kamienia wyskakuje trzech gości - Chińczyk, Rusek i Polak
- Jak to tak ? - Amerykanin ma głupia minę
Chińczyk:
- Nas jest dużo, brat podsadził brata i jestem
Rusek:
- Nasza agentura spisała się na medal, i byliśmy szybsi
- No a Ty ? - pyta Amerykanin Polaka
- Daj mi spokój, z wesela wracam..

--------------------------------------------------------------------------------

13.
Spotykają się Niemiec, Japończyk, Rusek i Polak
Japończyk mówi:
- Ja mam tyle ryżu, że zakryję nim cały świat
Niemiec mówi:
- Ja mam taki wielki hełm, że zakryję nim cały świat
Rusek mówi:
- Ja mam taką wielką flagę, że zakryję nią cały świat
Polak mówi:
- Ja mam takiego wielkiego orła, że zje ryż, nasra do hełmu i flagą sobie dupę wytrze

--------------------------------------------------------------------------------

14.
Polak, Niemiec i Rosjanin założyli się, kto dłużej wytrzyma w budzie z capem. Pierwszy wszedł Polak Siedzi minutę, dwie, pięć i po pięciu minutach wyskakuje krzycząc:
- Nie mogę, nie mogę!
Następnie wszedł Niemiec. Siedzi minutę, dwie, pięć, dziesięć, aż w końcu wyskakuje po dwudziestu minutach:
- Nie mogę, nie mogę!
Przyszedł czas na Rosjanina. Wszedł do budy, zamknął drzwi, a po 5 sekundach wyskakuje cap:
- Nie mogę, nie mogę!

--------------------------------------------------------------------------------

15.
Kanibale złapali 3 białych turystów: Ruskiego, Amerykanina i Polaka. Odbywa się rada plemienna, z którego co zrobią (tj. w jaki sposób go skonsumują).
Rusek - najgłośniej protestował, ze on jako obywatel CCCP itd... wiec długo nie myśląc przeznaczyli go na zupę.
Amerykaniec:
- Jestem obywatelem USA, muszę porozumieć się z konsulatem!
- Upiec go!
Polak:
- .../tu następuje długa cisza/
- A ty skąd jesteś ? - zapytał się wódz
- Z po.. po.. z Polski.
- Polska! Tam studiuje mój syn! Bądź moim gościem bracie. Co będziesz jadł? Zupę czy mięso?

--------------------------------------------------------------------------------

16.
Jaki jest wizerunek wzorowego Polaka?
Nie przeklina, nie pali, ani nie pije
- Kurwa, papieros wpadł mi do kieliszka!

--------------------------------------------------------------------------------

17.
Jadą pociągiem: Polak, Rusek i Niemiec
Nagle coś zaczęło kapać z sufitu, a Rusek na to:
- To wódka, to wódka!
Wziął kieliszek i zaczął pić
A Niemiec na to:
- To whyski! To whyski!
Wziął kieliszek i zaczął pić
A Polak na to:
- To nie wódka, to nie whyski, to mój Azor szcza z walizki!

--------------------------------------------------------------------------------

18.
Rosyjskie centrum sterowania rakietami atomowymi Sasza kończy zmianę...
W pewnym momencie otwierają się drzwi i wchodzi sprzątaczka. Zaczyna myć podłogę, sprząta stoły, myje monitory, pulpity. W pewnym momencie Sasza wstaje i mówi :
- Paszła w pizdu
na co sprzątaczka :
- Szto ja?
Sasza:
- Niet - Italia!

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.collegium.pun.pl www.akwalomza.pun.pl www.podlesie.pun.pl www.mbkserv.pun.pl www.sonygsm.pun.pl